Sale!

Sconto Šatní skříň CHASE bílá, 4 dveře, 2 zrcadla

12,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň CHASE bílá, 4 dveře, 2 zrcadla ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 13999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 943c62bb4199 Kategorie:

Popis

Ložnicový **nábytkový program CHASE** je inspirovaný nádechem venkovského stylu, díky kterému snadno vytvoříte útulnou ložnici. Decentní **mosazné úchytky** spolu s příjemným odstínem bílé barvy propůjčují každému kusu nábytku neutrální a lehký vzhled. **Šatní skříň CHASE** má vnitřní prostor rozdělen do 2 hlavních bloků, kdy se v každém z nich nachází **šatní tyč** a nad ní je vložená jedna **police**. Úložný prostor je za **4 otočnými dveřmi**, z nichž dvoje jsou vybaveny **zrcadly**, která opticky zvětší váš interiér. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který je odolný a snadný na údržbu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň CHASE bílá, 4 dveře, 2 zrcadla - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň CHASE bílá, 4 dveře, 2 zrcadla - nábytek SCONTO nábytek.cz