Sale!

Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá/vysoký lesk, 5 dveří, zrcadlo uvnitř

28,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá/vysoký lesk, 5 dveří, zrcadlo uvnitř ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 40999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: add68b10e794 Kategorie:

Popis

Šatní skříň COLIN vám poskytne bohatě organizovaný vnitřní úložný prostor, který je za klasickými otočnými dveřmi rozdělen do bloků, kdy se jak počet dveří, tak počet bloků odvíjí od celkové šířky jednotlivých variant skříně, kterou si sami zvolíte z naší konkrétní nabídky. Vnitřní vybavení se skládá ze zásuvek, vložených polic, šatních tyčí a zrcadla, které se nachází na vnitřní straně dveří. Jemný a tichý způsob dovírání dveří zajišťuje systém soft-close. Také zásuvky, které disponují spodními výsuvy, jsou opatřeny tlumeným systémem navíc se samodovíráním. Korpus i dveře jsou vyrobeny z lamina v odstínu alpské bílé barvy, kdy přední plochy dveří jsou vyhotoveny ve vysokém lesku. Materiál je nenáročný na údržbu. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá/vysoký lesk, 5 dveří, zrcadlo uvnitř - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň COLIN alpská bílá/vysoký lesk, 5 dveří, zrcadlo uvnitř - nábytek SCONTO nábytek.cz