Sale!

Sconto Šatní skříň DECLAN bílá/grafit, 225 cm, 6 zrcadel

13,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň DECLAN bílá/grafit, 225 cm, 6 zrcadel ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 19499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: f0af258f56da Kategorie:

Popis

Šatní skříň DECLAN propojuje příjemný estetický vzhled s funkčností vnitřního bohatě rozčleněného úložného prostoru s hloubkou 58 cm a výškou 208 cm, která pro vás bude efektivním a přehledným řešením pro vaše oblečení a doplňky. Počet a rozměry jednotlivých polic, zásuvek, šatních tyčí a zrcadlových dveří závisí na šířce varianty skříně, kterou zvolíte. Přehled vnitřního vybavení si můžete prohlédnout na odpovídajícím obrázku u každé varianty. Zrcadlo na dveřích z vnější strany je elegantním i praktickým prvkem, které dokáže opticky zvětšit vaši ložnici, kde se stane tato skříň nepřehlédnutelnou dominantou. Materiálem je na údržbu nenáročné lamino. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň DECLAN bílá/grafit, 225 cm, 6 zrcadel - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň DECLAN bílá/grafit, 225 cm, 6 zrcadel - nábytek SCONTO nábytek.cz