Sale!

Sconto Šatní skříň DECLAN dub artisan/grafit, 270 cm, 8 zrcadel

18,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň DECLAN dub artisan/grafit, 270 cm, 8 zrcadel ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 26499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 8f073d225a0e Kategorie:

Popis

Šatní skříň DECLAN propojuje příjemný estetický vzhled, dekoru dubu artisan a barvy v odstínu grafit, s funkčností vnitřního bohatě rozčleněného úložného prostoru s hloubkou 58 cm a výškou 208 cm, která pro vás bude efektivním a přehledným řešením pro vaše oblečení a doplňky. Počet a rozměry jednotlivých polic, zásuvek, šatních tyčí a zrcadlových dveří závisí na šířce varianty skříně, kterou zvolíte. Přehled vnitřního vybavení si můžete prohlédnout na odpovídajícím obrázku u každé varianty. Zrcadlo na dveřích z vnější strany je elegantním i praktickým prvkem, které dokáže opticky zvětšit vaši ložnici, kde se stane tato skříň nepřehlédnutelnou dominantou. Materiálem je odolné a na údržbu nenáročné lamino. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň DECLAN dub artisan/grafit, 270 cm, 8 zrcadel - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň DECLAN dub artisan/grafit, 270 cm, 8 zrcadel - nábytek SCONTO nábytek.cz