Sale!

Sconto Šatní skříň DORA černá/wenge

10,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň DORA černá/wenge ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 14999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 908a046a2f67 Kategorie:

Popis

**Šatní skříň DORA** v dekoru wenge, který imituje surové dřevo v kombinaci s grafitovou černou barvou skvěle zapadne do moderních interiérů i do interiérů inspirovaných přírodou. Posuvné dveře navíc šetří prostor v místnosti. Zrcadlo v pravé části skříně opticky zvětší a prosvětlí místnost. Za posuvnými dveřmi najdete **5 polic**, **2 šatní tyče** a **místo pro obuv** ve spodní části skříně. Efektivní uspořádání interiéru skříně umožňuje přehledné uložení veškerého vašeho oblečení. Manipulaci s dveřmi usnadňují **kovové lišty** na bocích skříně. Nábytek je vyroben z odolného **laminovaného materiálu** jehož životnost prodlužují **ABS hrany**, které zabraňují vniknutí vlhkosti do materiálu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň DORA černá/wenge - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň DORA černá/wenge - nábytek SCONTO nábytek.cz