Sale!

Sconto Šatní skříň ELIOT bílá/grafit, šířka 200 cm, 1 zrcadlo

23,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň ELIOT bílá/grafit, šířka 200 cm, 1 zrcadlo ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 33999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: b58dd80e93d8 Kategorie:

Popis

Šatní skříň ELIOT působí moderním a zároveň čistým dojmem. To má na svědomí atraktivní provedení konstrukce a její odstín bílé barvy. Posuvná dvířka zajišťují pohodlnou manipulaci a umožňují snadný přístup k uloženým oděvům. Úložný prostor je rozčleněn do hlavních bloků o hloubce 65 cm. Každý blok zahrnuje jednu až dvě horní police a šatní tyč. Levá část má navíc vždy jednu dolní polici a tři zásuvky. Zásuvky jsou bezúchytové a otevírání usnadní bytelné kovové výztuhy. Skříň je vyrobena ze snadno udržovatelného laminovaného materiálu. Šířku skříně lze vybrat ze dvou variant a je dostupná také se zrcadli. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň ELIOT bílá/grafit, šířka 200 cm, 1 zrcadlo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň ELIOT bílá/grafit, šířka 200 cm, 1 zrcadlo - nábytek SCONTO nábytek.cz