Sale!

Sconto Šatní skříň ELIOT bílá/grafit, šířka 250 cm, zrcadlo

33,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň ELIOT bílá/grafit, šířka 250 cm, zrcadlo ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 38999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 7ea78b51f939 Kategorie:

Popis

Šatní skříň ELIOT působí moderním a zároveň čistým dojmem díky atraktivnímu provedení konstrukce v odstínech bílé a grafitové barvy. Přední plochy ve vysokém lesku dodávají skříni na luxusu. **Posuvné dveře** zajišťují pohodlnou manipulaci a umožňují snadný přístup k uloženým oděvům. Zároveň šetří místo v interiéru. **Zrcadlové dveře** opticky zvětší interiér a sříň díky nim bude vypadat elegnatněji. Úložný prostor je rozčleněn do 3 hlavních bloků o hloubce 65 cm. Vnitřní prostor se celkem skládá ze **6 vložených polic**, **3 šatních tyčí** a **3 prostorných zásuvek**. Zásuvky jsou bezúchytové a otevírání usnadní bytelné kovové výztuhy. Skříň je vyrobena ze snadno udržovatelného laminovaného materiálu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň ELIOT bílá/grafit, šířka 250 cm, zrcadlo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň ELIOT bílá/grafit, šířka 250 cm, zrcadlo - nábytek SCONTO nábytek.cz