Sale!

Sconto Šatní skříň EVANGELINE dub sonoma

5,899 

Našli jsme Sconto Šatní skříň EVANGELINE dub sonoma ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 6499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 8f5b3d1aa50a Kategorie:

Popis

Šatní skříň EVANGELINE se díky svému **klasickému nadčasovému stylu** hodí do každého interiéru. Jednobarevný a jednoduchý design lehce **zkombinujete s ostatními klasickými druhy nábytku**. Skříň je velmi multifunkční a lze ji umístit do ložnice, předsíně, nebo šatny. Disponuje třemi otočnými dveřmi s kovovými panty a **úchytky pro snadnou manipulaci**. Prostřední dveře jsou doplněny o **zrcadlo**, které opticky zvětší váš interiér. Uvnitř skříně najdete 5 vložených polic a dvě šatní tyče, které umožňují systematickou organizaci vašeho oblečení a doplňků. Skříň je vyrobena z **laminovaného dřevotřískového materiálu**, který je nenáročný na údržbu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň EVANGELINE dub sonoma - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň EVANGELINE dub sonoma - nábytek SCONTO nábytek.cz