Sale!

Sconto Šatní skříň FUTURA 12 bílá vysoký lesk/dub riviera

20,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň FUTURA 12 bílá vysoký lesk/dub riviera ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 28999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 8999ed32f487 Kategorie:

Popis

Šatní skříň FUTURA zaujme svým moderním designem a praktickými prvky. Hodí se do větších místností a díky svým rozměrům zastoupí v interiéru jednu z hlavních dominant. Šatní skříň má 2 posuvné dveře, které se neotvírají do prostoru a ušetří tak spoustu místa. Bohaté vnitřní vybavení je sestaveno z 5 vložených polic a 1 šatních tyčí. 3 police lze nastavit. Šatní skříň má minimalistické bezúchytkové provedení a je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který je odolný a nenáročný na údržbu. Chcete mít interiér sjednocený do jednoho stylu? Podívejte se na další nábytek ze stejnojmenného nábytkového programu FUTURA. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň FUTURA 12 bílá vysoký lesk/dub riviera - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň FUTURA 12 bílá vysoký lesk/dub riviera - nábytek SCONTO nábytek.cz