Sale!

Sconto Šatní skříň GABRIELLE dub stirling/alpská bílá, 6 dveří, 2 zásuvky

11,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň GABRIELLE dub stirling/alpská bílá, 6 dveří, 2 zásuvky ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 16999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 2771a3496b18 Kategorie:

Popis

Šatní skříň GABRIELLE s bytelnou konstrukcí a výrazným korpusem v dekoru dubu stirling příjemně zútulní i vaši ložnici. Hloubka skříně o 58 cm zajistí dostatek úložného prostoru, který je uvnitř rozčleněn do několika segmentů, které plní svůj účel. Vaše oblečení i doplňky budou přehledně uspořádané, je jen na vás jakou šířku skříně zvolíte. Zásuvky disponují kovovým mechanismem a tichým chodem během užívání. Otočná dvířka lze otevírat jednoduchým způsobem díky úchytkám, které jsou v dekoru dubu stirling barevně sladěny s korpusem skříně. Tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň GABRIELLE dub stirling/alpská bílá, 6 dveří, 2 zásuvky - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň GABRIELLE dub stirling/alpská bílá, 6 dveří, 2 zásuvky - nábytek SCONTO nábytek.cz