Sale!

Sconto Šatní skříň GABRIELLE dub stirling/alpská bílá, šířka 226 cm

16,999  11,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň GABRIELLE dub stirling/alpská bílá, šířka 226 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 16999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: f582c3c08d1c Kategorie:

Popis

Šatní skříň GABRIELLE s bytelnou konstrukcí a výrazným korpusem v dekoru dubu stirling příjemně zútulní i vaši ložnici. Hloubka skříně o 62 cm zajistí dostatek úložného prostoru, který je uvnitř dále rozdělen v závislosti na šířce skříně, kterou zvolíte. Uvnitř se nachází šatní tyče a vložené police, které vám jednoduchým způsobem pomůžou přehledně uspořádat oblečení a doplňky. Při otevírání vám posuvné dveře ušetří místo v prostoru, kovový mechanismus se postará o pohodlné posouvání při každodenním užívání. Tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň GABRIELLE dub stirling/alpská bílá, šířka 226 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň GABRIELLE dub stirling/alpská bílá, šířka 226 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz