Sale!

Sconto Šatní skříň GABRIELLE dub stirling/šedá, šířka 181 cm

10,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň GABRIELLE dub stirling/šedá, šířka 181 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 15499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 957398d80d5b Kategorie:

Popis

Šatní skříň GABRIELLE s bytelnou konstrukcí a výrazným korpusem v dekoru dubu stirling příjemně zútulní i vaši ložnici. Hloubka skříně o 62 cm zajistí dostatek úložného prostoru, který je uvnitř dále rozdělen v závislosti na šířce skříně, kterou zvolíte. Uvnitř se nachází šatní tyče a vložené police, které vám jednoduchým způsobem pomůžou přehledně uspořádat oblečení a doplňky. Při otevírání vám posuvné dveře ušetří místo v prostoru, kovový mechanismus se postará o pohodlné posouvání při každodenním užívání. Tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň GABRIELLE dub stirling/šedá, šířka 181 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň GABRIELLE dub stirling/šedá, šířka 181 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz