Sale!

Sconto Šatní skříň HAYDEN bílá vysoký lesk, 4-dveřová

10,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň HAYDEN bílá vysoký lesk, 4-dveřová ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 15499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: a7de16ef485a Kategorie:

Popis

Šatní skříň HAYDEN vám poskytne přehledný úložný prostor, který lze využít především v ložnici nebo také v předsíni. Příjemná bílá barva ve vysokém lesku vytváří neutrální elegantní dojem, snadno tak zapadne do vašeho interiéru. Vnitřní vybavení se skládá celkem ze 4 vložených polic, jedné šatní tyče a celkem 4 zásuvek různých rozměrů. Šířka některých polic, délka šatní tyče uvnitř a počet dvířek se odvíjí od velikosti skříně. Zásuvky s kuličkovými pojezdy a kovovými vodícími kolejnicemi zajišťují tichý chod. Tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Pro snadné otevírání skříně slouží úchytky jednoduchého nenápadného tvaru. Jednoduchá a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň HAYDEN bílá vysoký lesk, 4-dveřová - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň HAYDEN bílá vysoký lesk, 4-dveřová - nábytek SCONTO nábytek.cz