Sale!

Sconto Šatní skříň HAZEL I dub sonoma

8,399 

Našli jsme Sconto Šatní skříň HAZEL I dub sonoma ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 9499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 7b237f85a4d5 Kategorie:

Popis

Šatní skříň HAZEL I se díky svému **klasickému nadčasovému stylu** hodí do každého interiéru. Jednobarevný a jednoduchý design lehce **zkombinujete s ostatními klasickými druhy nábytku**. Skříň je velmi multifunkční a lze ji umístit do ložnice, předsíně, nebo šatny. Šatní skříň disponuje 2 posuvnými dveřmi s kovovými úchyty pro snadnou manipulaci. Díky **posuvnému otevírání** je **vhodná i do menších prostor**, pokud tedy bojujete s každým centimetrem ve vašem interiéru, skříň s posuvnými dveřmi je ideální volba. Vnitřní prostor se skládá z **5 polic** a **2 šatních tyčí**. Oblečení, lůžkoviny a další předměty tak můžete organizovaně a přehledně uspořádat. Skříň je vyrobena z **laminovaného dřevotřískového materiálu**, který je nenáročný na údržbu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň HAZEL I dub sonoma - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň HAZEL I dub sonoma - nábytek SCONTO nábytek.cz