Sale!

Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 225 cm, 3 zrcadla

13,499 

Našli jsme Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 225 cm, 3 zrcadla ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 16999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 772a5a837ccd Kategorie:

Popis

Vytvořte si moderní ložnici v industriální stylu. Kontrastní kombinace chladnějšího grafitového odstínu a teplého dekoru prkenného dubu s kovovými elementy vnese do vaší ložnice kouzlo starých továren. **Skříň MARION** má prakticky členěný úložný prostor, který se skládá z 3 šatních tyčí a 3 vložených polic. Skříň je doplněna o **zrcadlové dveře**, které opticky zvětšují interiér a dodávají celkovému vzhledu na eleganci. Odolné a na údržbu nenáročné lamino je ideální pro každodenní používání. Skříň lze zkombinovat s ostatním nábytkem ze stejnojmeného nábytkového programu MARION. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 225 cm, 3 zrcadla - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 225 cm, 3 zrcadla - nábytek SCONTO nábytek.cz