Sale!

Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 225 cm, zrcadlo

14,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 225 cm, zrcadlo ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 18499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 8773f85184e7 Kategorie:

Popis

Vytvořte si moderní ložnici v industriální stylu. Kontrastní kombinace chladnějšího grafitového odstínu a teplého dekoru prkenného dubu s kovovými elementy vnese do vaší ložnice kouzlo starých továren. **Skříň MARION** má prakticky členěný úložný prostor, který se skládá z 2 šatních tyčí a 2 vložených polic. Skříň je díky posuvným dveřím **ideální o menších prostor**. Navíc dokáže díky **zrcadlovým dveřím** prostor i opticky zvětšit. Odolné a na údržbu nenáročné lamino je ideální pro každodenní používání. Skříň lze zkombinovat s ostatním nábytkem ze stejnojmeného nábytkového programu MARION. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 225 cm, zrcadlo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 225 cm, zrcadlo - nábytek SCONTO nábytek.cz