Sale!

Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 270 cm, 1 zrcadlo

15,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 270 cm, 1 zrcadlo ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 19999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: caa13e2b5e9a Kategorie:

Popis

Vytvořte si moderní ložnici v jednoduchém stylu s industriálními prvky jako je kontrastní kombinace chladnějšího odstínu grafit a teplého dekoru prkenného dubu s kovovými elementy v černé barvě. Trojdveřová šatní skříň MARION je tvořena úložným prostorem, o celkové šířce 270 cm a hloubce 65 cm, který je uvnitř rozdělen na 3 hlavní stejně velké části. V každé části se nachází šatní tyč a nad ní je vložena police. Posuvné dveře šetří místo během manipulace a jedny z nich jsou z vnější strany opatřeny 4 zrcadlovými panely, které opticky zvětší vaši ložnici. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 270 cm, 1 zrcadlo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň MARION prkenný dub/grafit, šířka 270 cm, 1 zrcadlo - nábytek SCONTO nábytek.cz