Sale!

Sconto Šatní skříň MASON prkenný dub/bílé sklo

34,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň MASON prkenný dub/bílé sklo ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 47999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 4ceb906c3a72 Kategorie:

Popis

Mějte šatní skříň a televizi na jednom místě přímo v pohodlí vaší ložnice. Konkrétním multifunkčním řešením je skříň MASON, která vám poskytne nejen dostatečně velký úložný prostor, ale i otočný panel, na který lze upevnit televizor o celkové úhlopříčce do 102 cm. Úložný prostor šatní skříně, jejíž šířka a hloubka jsou 300 x 65 cm, je uprostřed tvořen 4 zásuvkami a nad nimi 2 vloženými policemi, které se nachází za otočným panelem. Za posuvnými dveřmi na stranách se v každém bloku nachází šatní tyč a nad ní vložené 2 police. Zásuvky disponují funkcí „soft-close“, jedná se o tlumený způsob zavírání, měkce a tiše. Otočný regál lze namontovat variabilně s otáčením o 90 ° směrem doleva, nebo doprava. Skleněný povrch předních ploch dveří dotváří originální vzhled skříně. Pro snadnější obsluhu slouží pochromované úchyty zásuvek a svislé hrany na dveřích. Je vyrobena z kvalitního a odolného lamina. Snadná a rychlá montáž – předmontované sokly – výškově nastavitelné do 15 mm pro přizpůsobení nerovností podlahových povrchů. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň MASON prkenný dub/bílé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň MASON prkenný dub/bílé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz