Sale!

Sconto Šatní skříň MASSI 02 dub hikora/bílá

6,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň MASSI 02 dub hikora/bílá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 9499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 078988587169 Kategorie:

Popis

**Šatní skříň MASSI 02** je ideálním řešením úložného prostoru do sourozeneckého nebo menšího dětského pokoje. Kombinace dekoru dubu hikora s bílou barvou vytváří **univerzální a elegantní design**, který se hodí do dívčího i chlapeckého pokoje. Knihy, oblečení, hračky, sportovní vybavení a lůžkoviny najdou své místo v **5 vložených policích** a na prostorné **šatní tyči** v levé části skříně. Geometrické úchytky umožňují snadnou manipulaci s otočnými dvířky. **Laminovaný dřevěný materiál** zakončený **ABS hranou** vyniká svojí výbornou odolností vůči vlhkosti a mechanickému zatížení. Údržba tohoto materiálu je velmi snadná. Šatní skříň MASSI lze kombinovat s ostatním nábytkem ze stejnojmenného programu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň MASSI 02 dub hikora/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň MASSI 02 dub hikora/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz