Sale!

Sconto Šatní skříň MONACO 115 borovice bílá/přírodní

23,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň MONACO 115 borovice bílá/přírodní ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 32999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 79566a66517a Kategorie:

Popis

**Šatní skříň MONACO** je tvořena v romantickém stylu Provence, který kombinuje lehké neutrální barvy s dřevěnými prvky. Hodí se do větších místností a díky svým rozměrům zastoupí v interiéru jednu z hlavních dominant. Prostorná skříň disponuje všemi prvky, které správná skříň má mít. Za **5 otočnými dveřmi**, z nichž 3 jsou vybaveny **zrcadlem**, se nachází bohatě členěné vybavení. To je sestaveno z **5 vložených polic** a **2 šatních tyčí**. Na spodní straně skříně se nachází **6 praktických zásuvek**. Skříň je inspirovaná venkovskou atmosférou a la Provence, má jemné detaily knoflíkových úchytů a pilastry na dveřích. Je vyrobena z **masivního borovicového dřeva**, které skříni dodá ten správný venkovský nádech. Chcete mít interiér sjednocený do jednoho stylu? Podívejte se na další nábytek ze stejnojmenného nábytkového programu MONACO. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň MONACO 115 borovice bílá/přírodní - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň MONACO 115 borovice bílá/přírodní - nábytek SCONTO nábytek.cz