Sale!

Sconto Šatní skříň NACHES prkenný dub/grafit

21,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň NACHES prkenný dub/grafit ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 30999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 137d1c729bdd Kategorie:

Popis

Šatní skříň NACHES slouží funkčně i esteticky. Můžete si zvolit světle šedé provedení nebo dekor prkenný dub, obě varianty jsou doplněny elementy v odstínu barvy grafit a černými kovovými hranami na krajích dveří. Otevírání a zavírání pomocí posuvných dveří, jejichž konstrukce se skládá z 3 horizontálních panelů, efektivně šetří místo v prostoru během manipulace. Součástí je také zrcadlo z vnější strany dvířek, které je navíc podsvíceno pomocí LED osvětlení, které je součástí. Tato dvoudveřová skříň, o šířce a hloubce 250 x 65 cm, je uvnitř rozdělena na 3 hlavní části, kdy se v každé z nich nachází šatní tyč a nad ní vložená police, celkem tedy 3 šatní tyče a 3 police. Je vyrobena z kvalitního a odolného lamina. Pro ucelený a kompletní vzhled doporučujeme doplnit skříň rámovou lištou NACHES. Snadná a rychlá montáž – předmontované sokly – výškově nastavitelné do 15 mm pro přizpůsobení nerovností podlahových povrchů. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň NACHES prkenný dub/grafit - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň NACHES prkenný dub/grafit - nábytek SCONTO nábytek.cz