Sconto Šatní skříň NICOLAS dub artisan/šedá

11,799 

Našli jsme Sconto Šatní skříň NICOLAS dub artisan/šedá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 11799.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 31a48186c68e Kategorie:

Popis

Šatní skříň NICOLAS patří mezi ten kus nábytku, který poskytuje funkční úložný prostor a zároveň dokáže být ozdobou interiéru. K dispozici máte dostatek úložného prostoru pěkně schovaného za dvířky, kde lehce uložíte vaše oblečení spolu s doplňky a vše budete mít přehledně a vždy po ruce. Dvířka jsou opatřena systémem soft-close, který se postará o jejich tiché dovírání. Šatní skříň stylově i funkčně doplňuje kolekci NICOLAS. Kombinací jednotlivých prvků můžete snadno vytvořit reprezentativní prostor v jednotném designu. Součástí skříně je také integrované, decentní LED podsvícení lišty, které vytváří útulnou atmosféru. Skříň NICOLAS může být originálním solitérem sama o sobě, ale i součást celé sestavy. S pomocí dalších prvků stejné série lze vytvořit vlastní kombinaci, která bude vašemu domovu slušet. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň NICOLAS dub artisan/šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň NICOLAS dub artisan/šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz