Sconto Šatní skříň POK PO-03 vícebarevná

5,499 

Našli jsme Sconto Šatní skříň POK PO-03 vícebarevná ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 5499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: ac325e4e7ead Kategorie:

Popis

**Vícebarevná skříň POK PO-03** vytváří díky kombinaci černé, šedé a bílé barvy s **úchyty z masivního dřeva** zajímavý kontrast. Za otočnými dvířky najdete ** 3 vložené police** pro oblečení a drobné předměty. **Otevřenou polici** můžete využít pro vystavení dekorací, nebo knih. Úložné prostory doplňuje **prostorná zásuvka** ve spodní části skříně. Nábytek je vyroben z **odolné laminované desky** zakončené odolnou **hranou ABS**. Hrany plní funkci především ochrannou, a to zejména proti mechanickému poškození a vnikání vlhkosti do materiálu. Skříň lze kombinovat s ostatními kusy nábytku z programu POK. Celý nábytkový program tvoří moderní a funkční dětský pokoj. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň POK PO-03 vícebarevná - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň POK PO-03 vícebarevná - nábytek SCONTO nábytek.cz