Sconto Šatní skříň POK PO-06 vícebarevná

6,699 

Našli jsme Sconto Šatní skříň POK PO-06 vícebarevná ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 6699.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: d55fddfbd6a1 Kategorie:

Popis

**Vícebarevná skříň** vytváří díky kombinaci černé, šedé a bílé barvy s **úchyty z masivního dřeva** zajímavý kontrast. Nabízí spoustu prostoru pro různé drobnosti a oblečení. Za otočnými dvířky najdete ** 3 vložené police** pro oblečení a drobné předměty. **Otevřené police** můžete využít pro vystavení dekorací, nebo knih, díky **nosnosti až 5 kg** se nemusíte obávat vystavení nejrůznějších předmětů. Nábytek je vyroben z **odolné laminované desky** zakončené odolnou **hranou ABS**. Hrany plní funkci především ochrannou, a to zejména proti mechanickému poškození a vnikání vlhkosti do materiálu. Skříň lze kombinovat s ostatními kusy nábytku z programu POK. Celý nábytkový program tvoří moderní a funkční dětský pokoj. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň POK PO-06 vícebarevná - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň POK PO-06 vícebarevná - nábytek SCONTO nábytek.cz