Sale!

Sconto Šatní skříň RIAN dub/černá

11,499 

Našli jsme Sconto Šatní skříň RIAN dub/černá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 15899.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: b20b16084472 Kategorie:

Popis

Šatní skříň RIAN vám poskytne dostatek krytého úložného prostoru pro vaše oblečení a doplňky a to v podobě 2 zásuvek a za párem otočných dveří se uvnitř nachází vložená police spolu s šatní tyčí. Skříň vás okouzlí originálním vzhledem, který bude fungovat v tradičních i moderních interiérech. Nechává vyniknout výrazné kresbě dřeva a v kombinaci s unikátní lištou z přírodního masivního dřeva vnese do interiéru kus přírody. Tento unikátní dřevěný prvek v ručním, hrubém zpracování se může lišit ve struktuře a barvě od uvedené fotografie. Toto však není vadou produktu a nemá vliv na trvanlivost a funkčnost. Dvířka jsou opatřena systémem soft-close, který se postará o jejich tiché dovírání. LED posvícení lišty je součástí. Šatní skříň RIAN ve spojení s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří interiér v jednotném designu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň RIAN dub/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň RIAN dub/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz