Sale!

Sconto Šatní skříň s TV koutem ENIMA bílá/zrcadlo

29,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň s TV koutem ENIMA bílá/zrcadlo ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 35999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 4fc8482a8e89 Kategorie:

Popis

Chytře navržená luxusní šatní skříň ENIMA nabízí nejen mimořádně praktické a členité uspořádání šatníku, ale i velký prostor pro TV. Za 4 posuvnými dveřmi naleznete prostor rozdělený na 3 části. Vlevo a vpravo se nachází vždy 2 police a šatní tyč. Uprostřed nahoře jsou 4 police, dole 4 zásuvky a dvířka s vnitřní policí v bezúchytovém provedení a pomalými dojezdy. Uprostřed se nachází velký prostor pro TV, který je snadno dostupný po otevření středních zrcadlových dveří. Díky tomuto systému budete mít TV kdykoliv k dispozici a zároveň možnost ji snadno a rychle uklidit. Design skříně a vaší ložnice pak bude působit čistým a ničím nerušeným dojmem. Ke skříni je možné dokoupit rámovou lištu, pro ještě luxusnější vzhled, a dojezdy posuvných dveří pro neslyšné zavírání. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň s TV koutem ENIMA bílá/zrcadlo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň s TV koutem ENIMA bílá/zrcadlo - nábytek SCONTO nábytek.cz