Sale!

Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 250 cm

20,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 250 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 28999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 322ff87f7655 Kategorie:

Popis

Vneste do vaší ložnice především komfort a funkčnost v moderním stylu, který podtrhuje barevná kombinace antracitové barvy s dekorem dubu artisan a kvalitní materiál lamino. Šatní skříň SAVANNA o hloubce a výšce 65 x 218 cm se liší v šířkách, záleží jen na vás, která varianta naplní vaši představu o úložném prostoru. Velkou úsporou místa během manipulace jsou posuvné dveře, které jsou z vnější strany zároveň opatřeny zrcadlovými panely na obou dveřích. Hlavní vnitřní prostor je u všech variant rozdělen do několika částí, kde se v každé z nich nachází šatní tyč a nad ní vložená police. Snadná a rychlá montáž – předmontované sokly – výškově nastavitelné do 15 mm pro přizpůsobení nerovností podlahových povrchů. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 250 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 250 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz