Sale!

Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 7 dveří, zrcadlo

29,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 7 dveří, zrcadlo ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 32999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 8d21827ec8ef Kategorie:

Popis

Vneste do vaší ložnice komfort a funkčnost v moderním stylu, který podtrhuje barevná kombinace antracitové barvy s dekorem dubu artisan a kvalitní laminovaný materiál. **Šatní skříň SAVANNA** má prakticky organizovaný úložný prostor, který se skládá z **2 šatních tyčí** a **3 vložených polic**, které se nachází za **7 otočnými dvířky**. Jedny dvířka jsou vybavena **zrcadlem**, která opticky zvětší prostor a dodají skříni na eleganci. Skříň je doplněna ještě o 6 prostorných zásuvek, které jsou vybaveny **tlumeným způsobem dovírání** a **kovovými úchytkami** v černé barvě. Vrchní zásuvka širších rozměrů obsahuje integrovaný organizátor pro vaše šperky a další doplňky, které vyžadují přehledné uložení. Předmontované výškově **nastavitelné sokly** do 15 mm pro přizpůsobení nerovností podlahových povrchů. Určitě oceníte pohodlnou a rychlou montáž kovových pantů otočných dveří, které jednoduše namontujete zaklapnutím dílů do sebe. Aby byla vaše skříň kompletní, doporučujeme doplnit rámovou lištou SAVANNA, která tlumí dojezdy dveří a zajišťuje tak její větší stabilitu. Navíc se s lištou bude do skříně méně prášit a skříň získá masivnější vzhled. Skříň SAVANNA lze kombinovat s ostatními druhy nábytku ze stejnojmenného programu SAVANNA. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 7 dveří, zrcadlo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, 7 dveří, zrcadlo - nábytek SCONTO nábytek.cz