Sale!

Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, šířka 250 cm

25,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, šířka 250 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 28999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: cf722672dd23 Kategorie:

Popis

Vneste do vaší ložnice komfort a funkčnost v moderním stylu, který podtrhuje barevná kombinace antracitové barvy s dekorem dubu artisan a kvalitní laminovaný materiál. **Šatní skříň SAVANNA** má prakticky organizovaný úložný prostor, který se skládá z **3 šatních tyčí** a **3 vložených polic**, které se nachází za **posuvnými dveřmi**. Tento typ dveří je ideální volbou do menších prostor, jelikož se neotevírají do prostoru. Navíc jsou vybaveny zrcadly, která opticky zvětšují prostor. Přemontované výškově **nastavitelné sokly** do 15 mm pro přizpůsobení nerovností podlahových povrchů. Skříň lze kombinovat s ostatními druhy nábytku ze stejnojmenného programu SAVANNA. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, šířka 250 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň SAVANNA dub artisan/grafit, šířka 250 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz