Sale!

Sconto Šatní skříň SHEA šedá, 136 cm

11,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň SHEA šedá, 136 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 16999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: c8a26bf93536 Kategorie:

Popis

Moderní 2dveřová šatní skříň SHEA se stane dominantou, která navíc díky zrcadlovým dveřím vaši ložnici opticky zvětší. Vnitřní uspořádání skříně, o hloubce 72 cm, je rozděleno na dva stejně velké hlavní bloky, kdy se v jednom bloku nachází celkem 6 vložených polic a 1 šatní tyč a v druhém naopak jen jedna police a také 1 šatní tyč. Z vnější strany oceníte praktické háčky a elementy pro odložení doplňků s multifunkčním využitím. Konstrukce jednotlivých posuvných dveří je rozdělena do 4 panelů, zrcadlové dveře jsou sestaveny z panelů, které jsou navíc z vnější strany po celé ploše opatřeny zrcadlem. Materiálem je odolné a na údržbu nenáročné lamino. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň SHEA šedá, 136 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň SHEA šedá, 136 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz