Sale!

Sconto Šatní skříň SHEA šedá, 136 cm

16,999  11,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň SHEA šedá, 136 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 16999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: c8a26bf93536 Kategorie:

Popis

Moderní 2dveřová šatní skříň SHEA se stane dominantou, která navíc díky zrcadlovým dveřím vaši ložnici opticky zvětší. Vnitřní uspořádání skříně, o hloubce 72 cm, je rozděleno na dva stejně velké hlavní bloky, kdy se v jednom bloku nachází celkem 6 vložených polic a 1 šatní tyč a v druhém naopak jen jedna police a také 1 šatní tyč. Z vnější strany oceníte praktické háčky a elementy pro odložení doplňků s multifunkčním využitím. Konstrukce jednotlivých posuvných dveří je rozdělena do 4 panelů, zrcadlové dveře jsou sestaveny z panelů, které jsou navíc z vnější strany po celé ploše opatřeny zrcadlem. Materiálem je odolné a na údržbu nenáročné lamino. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň SHEA šedá, 136 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň SHEA šedá, 136 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz