Sale!

Sconto Šatní skříň TEAGAN 2 bílá/bílá vysoký lesk

13,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň TEAGAN 2 bílá/bílá vysoký lesk ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 16999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 4553c96194cf Kategorie:

Popis

**Šatní skříň TEAGAN 2** je tvořena v bílém vysokém lesku a díky tomu dodá vašemu interiéru na luxusu. Skříň je multifunkční, a proto se hodí do ložnice i šatny. Šatní skříň má **4 otočné dveře**, z nichž jedny jsou vybaveny **zrcadlem**. Pod zrcadlem se nachází čtyři **zásuvky**, které představují praktický úložný prostor. Vnitřní vybavení skříně je systematicky rozděleno a poskytne dostatek prostoru pro všechno vaše oblečení a další předměty. Díky elegantnímu provedení úchytek se vám skříň bude snadno otevírat. Šatní skříň je vyrobená z **fóliovaného dřevěného materiálu**, který je odolný a nenáročný na údržbu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň TEAGAN 2 bílá/bílá vysoký lesk - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň TEAGAN 2 bílá/bílá vysoký lesk - nábytek SCONTO nábytek.cz