Sale!

Sconto Šatní skříň TRIENT borovice andersen/dub artisan, 5 dveří, 3 zrcadla

22,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň TRIENT borovice andersen/dub artisan, 5 dveří, 3 zrcadla ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 31999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 6c3005b8a097 Kategorie:

Popis

Prostorná šatní skříň TRIENT je vyrobena v příjemném stylu Provence. Odlehčující bílý odstín dekoru borovice andersen je doplněn výraznějším dekorem dubu artisan v podobě horní desky. Šatní skříň, o hloubce 60 cm, poskytuje dostatek úložného prostoru, který je rozdělen do hlavních bloků, ve kterých se nachází šatní tyče a vložené police. Dveře jsou klasického otočného typu a některé z nich jsou z vnější strany opatřeny zrcadly, která zároveň opticky zvětší prostor. Decentní úchytky dokreslují celkový styl a zároveň usnadňují otevírání. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň TRIENT borovice andersen/dub artisan, 5 dveří, 3 zrcadla - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň TRIENT borovice andersen/dub artisan, 5 dveří, 3 zrcadla - nábytek SCONTO nábytek.cz