Sale!

Sconto Sconto Sconto Šatní skříň AULIN

8,379  6,399 

Našli jsme Sconto Sconto Sconto Šatní skříň AULIN ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 8379.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: ceae6dd011b6 Kategorie:

Popis

Trápí vás málo místa nebo potřebujete vyřešit nedostatek úložných prostor? Nábytek AULIN v oblíbeném dekoru dub sonoma představuje nejenom hezký, ale i mimořádně praktický a funkční program do vaší ložnice – navržený tak, aby využil každý koutek na maximum. Atypická úzká skříň AULIN je ideální k zaklončení skříňové sestavy. Díky zkosenému tvaru skříně pak sestava nevyčnívá a lze ji umístit třeba i za vašimi pokojovými dveřmi. Uvnitř najdete 7 polic. Program AULIN je vyroben z dřevěných materiálů z udržitelných zdrojů. Speciální tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouho životnost bez obav z odlupování, ke kterému může časem docházet u foliovaných či laminovaných povrchů. nn Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Sconto Sconto Šatní skříň AULIN - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sconto Sconto Šatní skříň AULIN - nábytek SCONTO nábytek.cz