Sale!

Sconto Sconto Sconto Šatní skříň NOVI

12,199 

Našli jsme Sconto Sconto Sconto Šatní skříň NOVI ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 15679.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: c8105488a79e Kategorie:

Popis

Ideální nábytek pro děti by měl být univerzální, praktický a bezpečný. Přesně takový je dětský pokojíček NOVI. nZ kombinace laminované dřevotřísky v korpusu a foliovaných předních stran v bílém dekoru vznikl nábytek, který se snadno udržuje a jednoduše jej zkombinujete s jakýmikoliv barvami. Zaoblené MDF spolu s ABS hranami snižují riziko úrazu a zároveň zvyšují odolnost nábytku proti poškození. Bezpečnost dětí zvyšuje i bezúchytkové otevírání, které nevyčnívá, a tak nehrozí zraněním během honiček a akčních her. nnPraktická rohová skříň NOVI obsahuje nalevo 5 krátkých vkládacích polic, napravo 2 rohové police a 1 šatní tyč. Pro chytré využití rohového prostoru.n Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Sconto Sconto Šatní skříň NOVI - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sconto Sconto Šatní skříň NOVI - nábytek SCONTO nábytek.cz