Sale!

Sconto Sconto Sconto Skříňová nástavba AULIN

19,999 

Našli jsme Sconto Sconto Sconto Skříňová nástavba AULIN ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 26199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: b8756135c850 Kategorie:

Popis

Trápí vás málo místa nebo potřebujete vyřešit nedostatek úložných prostor? Nábytek AULIN v oblíbeném dekoru dub sonoma představuje nejenom hezký, ale i mimořádně praktický a funkční program do vaší ložnice – navržený tak, aby využil každý koutek na maximum. Skříňová nástavba k posteli AULIN je vybavená 4 zásuvkami, 4 otevřenými policemi a 6 otočnými dvířky. Za dvířky najdete vždy po dvou vnitřních policích. Nástavec oceníte při ukládání oblečení, knih i dekorací. Program AULIN je vyroben z dřevěných materiálů z udržitelných zdrojů. Speciální tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouho životnost bez obav z odlupování, ke kterému může časem docházet u foliovaných či laminovaných povrchů. Skříň je dodávána bez osvětlení, jež lze objednat na obchodních domech. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Sconto Sconto Skříňová nástavba AULIN - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sconto Sconto Skříňová nástavba AULIN - nábytek SCONTO nábytek.cz