Sale!

Sconto Sklápěcí postel CONCEPT PRO CP-06 bílá vysoký lesk, 90×200 cm

20,499 

Našli jsme Sconto Sklápěcí postel CONCEPT PRO CP-06 bílá vysoký lesk, 90×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 22999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 4bc384feab0b Kategorie:

Popis

Bydlíte v garsoniéře, malém bytě nebo studentském pokoji? Přemýšlíte, zda upřednostnit více místa pro jiný nábytek, nebo si radši dopřát pohodlnou postel? V tom případě je **postel CONCEPT PRO CP-06** skvělým řešením, které vám ušetří spoustu místa i rozhodování. Výklopná postel v horizontální poloze je **včetně roštů**. Matraci si určitě vyberete z naší široké nabídky postelí, aby bylo vaše lůžko kompletní. **Matraci** vybírejte **do výšky 18 cm** tak, aby vám šla postel bez problémů složit. Součástí balení jsou **úchyty na zeď** a **bezpečnostní mechanismus** s pneumatickými zvedáky proti samovolnému otevření a převržení postele. Nábytek je vyrobený ze snadno udržovatelného **laminovaného dřevěného materiálu**. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Sklápěcí postel CONCEPT PRO CP-06 bílá vysoký lesk, 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Sklápěcí postel CONCEPT PRO CP-06 bílá vysoký lesk, 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz