Sale!

Sconto Skříň ALIVIA bílá matná/bílé sklo

8,999 

Našli jsme Sconto Skříň ALIVIA bílá matná/bílé sklo ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 12999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 0933dde573a4 Kategorie:

Popis

Moderní a funkční botník ALIVIA jako nepřehlédnutelná dominanta vaší předsíně, kam lze uschovat až 16 párů bot. Skleněná přední strana dvířek dodává celkovému designu určitou křehkost a eleganci. Vysoká odolnost povrchu proti poškrábání díky melaminové pryskyřici. Uvnitř botníku se nachází celkem šest výškově nastavitelných polic a na vnitřní straně horních dvířek se nachází zrcadlo. Volitelný směr otevírání dveří s tlumením – dvířka lze namontovat dle vašich potřeb a snadno tak přizpůsobit chodu přímo vaší předsíně. Ve středu botníku se nachází také úložný prostor otevřený určený pro dekoraci či uschování jiných předmětů, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Skříň ALIVIA bílá matná/bílé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Skříň ALIVIA bílá matná/bílé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz