Sale!

Sconto Skříň MUDDY 4 šedá/šedé sklo

22,999 

Našli jsme Sconto Skříň MUDDY 4 šedá/šedé sklo ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 32499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: d035d4c30e22 Kategorie:

Popis

Skříň MUDDY 4 o hloubce 40 cm nabízí rozmanitě členěný úložný prostor, který je tvořen celkem 15 vloženými policemi dvou různých šířek, z toho se za třemi páry otočných dvířek v krytém úložném prostoru nachází celkem 5 výškově nastavitelných polic a zbývajících 10 v otevřeném úložném prostoru, z nichž 4 jsou skleněné. Součástí krytého prostoru jsou také 2 zásuvky se spodními výsuvy. Zásuvky i dvířka jsou opatřeny tlumeným způsobem dovírání. Přední strany dvířek, které mají bílé nebo šedé barevné provedení, jsou opatřeny vrstvou bezpečnostního skla a dotváří tak elegantní dojem celého vzhledu. Povrchovou úpravou skříně je odolné a na údržbu nenáročné lamino s ABS hranami. Kancelářským nábytkem MUDDY, který je charakteristický kombinací čistého designu a dobře organizovaného úložného prostoru, snadno vybavíte jakoukoliv kancelář. Jedná se o nábytek s kovovými úchyty se zaoblenými hranami. Skříň je dodávána v demontovaném stavu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Skříň MUDDY 4 šedá/šedé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Skříň MUDDY 4 šedá/šedé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz