Sale!

Sconto Skříň VIVIENNE dub/bílá matná

17,999 

Našli jsme Sconto Skříň VIVIENNE dub/bílá matná ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 25499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: b16982211c41 Kategorie:

Popis

Skříň VIVIENNE díky zdobným liniím připomíná provensálský styl nábytku. Zároveň je ale doplněná o kovová madla a desku v přírodním dekoru, která naopak působí moderním dojmem. Kombinace těchto dvou stylů zaručeně zútulní každou kancelář. U skříně najdete dvě prostorné zásuvky s plstěnou vložkou, která zamezuje posouvání předmětů při jejím otevírání. V horní i dolní části se nachází krytý úložný prostor s otočnými dvířky. Zásuvky a dvířka jsou navíc vybavena tlumeným samozavíráním. Skříň je z laminovaného materiálu, který je nenáročný na údržbu. Určitě oceníte i rychlou a snadnou montáž nábytku. Skříň můžete kombinovat s dalším nábytkem z kancelářského programu VIVIENNE. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Skříň VIVIENNE dub/bílá matná - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Skříň VIVIENNE dub/bílá matná - nábytek SCONTO nábytek.cz