Sale!

Sconto Skříň VIVIENNE dub/černá, matná, šířka 180 cm

29,999 

Našli jsme Sconto Skříň VIVIENNE dub/černá, matná, šířka 180 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 42999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 4b745b190c1d Kategorie:

Popis

Skříň VIVIENNE díky zdobným liniím připomíná provensálský styl nábytku. Zároveň je ale doplněná o kovová madla a desku v přírodním dekoru, která naopak působí moderním dojmem. Kombinace těchto dvou stylů zaručeně zútulní každou kancelář. U skříně najdete tři prostorné zásuvky s plstěnou vložkou, která zamezuje posouvání předmětů při jejím otevírání. V horní i dolní části se nachází krytý úložný prostor s otočnými dvířky. Zásuvky a dvířka jsou navíc vybavena tlumeným samozavíráním. Část skříně poskytuje otevřený úložný prostor s pěti laminovanými dřevěnými policemi a jednou skleněnou policí. Police můžete využít pro vystavení dekorací, nebo uložení šanonů a knih. Skříň je z laminovaného materiálu, který je nenáročný na údržbu. Určitě oceníte i rychlou a snadnou montáž nábytku. Skříň můžete kombinovat s dalším nábytkem z kancelářského programu VIVIENNE. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Skříň VIVIENNE dub/černá, matná, šířka 180 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Skříň VIVIENNE dub/černá, matná, šířka 180 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz