Sale!

Sconto Skříňová sestava AULIN dekor dub sonoma

26,199  19,999 

Našli jsme Sconto Skříňová sestava AULIN dekor dub sonoma ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 26199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 7bced5d76201 Kategorie:

Popis

Trápí vás málo místa nebo potřebujete vyřešit nedostatek úložných prostor? Nábytek AULIN v oblíbeném dekoru dub sonoma představuje nejenom hezký, ale i mimořádně praktický a funkční program do vaší ložnice – navržený tak, aby využil každý koutek na maximum. Skříňová nástavba k posteli AULIN je vybavená 4 zásuvkami, 4 otevřenými policemi a 6 otočnými dvířky. Za dvířky najdete vždy po dvou vnitřních policích. Nástavec oceníte při ukládání oblečení, knih i dekorací. Program AULIN je vyroben z dřevěných materiálů z udržitelných zdrojů. Speciální tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouho životnost bez obav z odlupování. Skříň je dodávána bez osvětlení, jež lze objednat na obchodních domech. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Skříňová sestava AULIN dekor dub sonoma - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Skříňová sestava AULIN dekor dub sonoma - nábytek SCONTO nábytek.cz