Sale!

Sconto Spodní skříňka GORDES bílá

2,599 

Našli jsme Sconto Spodní skříňka GORDES bílá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 3499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 7801a4879318 Kategorie:

Popis

Koupelnová skříňka GORDES vnese do vašeho domova pohodovou atnosféru venkova. S minimem požadovaku na prostor zvládne vytvořit dostatečný odkládací prostor pro všechnu tu kosmetiku, čistící prostředky a ručníky, které do každé koupelny patří. Navíc je elegantně skryje za dvířky a v zásuvkách, takže vaše koupelna bude působit stále uklizeně a čistě. Pro lepší organizaci si můžete nastavit vnitřní polici dle potřeby. Lakovaná povrchová úprava je nejen ekologicky nezávadná, ale také ideální volba pro využití skříňky v koupelně. Tuto kombinovanou skříňku ale můžete využít prakticky v jakémkoliv pokoji. Je dostatečně univerzální a své uplatnění najde například jako botník nebo skříň v pokoji pro hosty. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Spodní skříňka GORDES bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Spodní skříňka GORDES bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz