Sale!

Sconto TV komoda BELLINI dub waterford/kosmos šedá, pravé provedení

5,999 

Našli jsme Sconto TV komoda BELLINI dub waterford/kosmos šedá, pravé provedení ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 7899.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 8982f31179b5 Kategorie:

Popis

TV komoda BELLINI představuje praktický úložný prostor v moderním stylu. Kombinace dekoru dubu s šedou barvou dodá každému obývacímu pokoji jedinečný vzhled. Dostatečně široká komoda o 150 cm využije svou plochu hlavně pro samotnou televizi. Pod horní deskou se nachází úložný prostor a to v podobě dvou dvířek a jedné zásuvky. Manipulaci usnadní mechanismus tlumeného zavírání. Přední část je vyrobena z kvalitního MDF materiálu. Celou konstrukci podepírají čtyři plastové nožky. TV komoda BELLINI je dostupná ve dvou provedení, ve kterých se liší stavbou dvířek. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto TV komoda BELLINI dub waterford/kosmos šedá, pravé provedení - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto TV komoda BELLINI dub waterford/kosmos šedá, pravé provedení - nábytek SCONTO nábytek.cz