Sale!

Sconto TV komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 128 cm

4,799 

Našli jsme Sconto TV komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 128 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 6299.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 44cb5f3d2d7c Kategorie:

Popis

TV komoda BRIXEN zaujme svou kombinací dekoru dubu s šedým odstínem. To vše je skvěle zakomponované do atraktivního provedení konstrukce. Díky tomu působí přírodním dojmem a bude se tak vyjímat v každém moderně zařízeném obývacím pokoji. Šířka 128 cm ideálně poslouží pro samotnou televizi. Pod horní deskou se nachází dva otvory pro kabeláž s prostory vhodnými pro patřičná TV příslušenství. O dostatečný úložný prostor se postarají dvě zásuvky s kovovými úchytkami, umístěné v dolní části komody. Korpus komody je vyroben z laminované dřevotřískové desky, zatímco přední část je z kvalitního MDF materiálu. Celou konstrukci podepírají čtyři plastové nožky. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto TV komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 128 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto TV komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 128 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz