Sale!

Sconto TV komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 192 cm

6,599 

Našli jsme Sconto TV komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 192 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 8699.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 0f8cc43ea499 Kategorie:

Popis

TV komoda BRIXEN zaujme svou kombinací dekoru dubu s šedou barvou. To vše je skvěle zakomponované do atraktivního provedení konstrukce. Díky tomu působí přírodním dojmem a bude se tak vyjímat v každém moderně zařízeném obývacím pokoji. Šířka 192 cm ideálně poslouží pro samotnou televizi. Pod horní deskou se nachází otvor pro kabeláž s prostorem vhodným pro patřičné TV příslušenství. O dostatečný úložný prostor se postarají dvoje dvířka se zásuvkou opatřené kovovými úchytkami. Korpus komody je vyroben z laminované dřevotřískové desky, zatímco přední část je z kvalitního MDF materiálu. Celou konstrukci podepírají čtyři plastové nožky. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto TV komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 192 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto TV komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 192 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz