Sale!

Sconto TV komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton, šířka 190 cm

6,199 

Našli jsme Sconto TV komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton, šířka 190 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 7989.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 50591def7dc0 Kategorie:

Popis

Moderní TV stolek CANTERO představuje atraktivní kombinaci univerzální bílé barvy, předních ploch ve vysokém lesku a dekoru napodobující beton. Otevřená police komody poskytuje odkládací prostor pro multimediální zařízení. Jakýkoli chaos nebo nepořádek, případně odložené knihy vkusně uschováte v prostoru za dvířky a do zásuvky. TV komoda zajistí dokonalý výhled na televizi. Dopřeje vám nerušeně sledovat váš oblíbený pořad díky mechanismu tichého dovírání dvířek a zásuvky. V horní desce jsou dva praktické otvory, kde snadno ukryjete směsici kabelů a navíc otvory zajistí potřebnou cirkulaci vzduchu kolem elektroniky. TV stolek CANTERO je dokonalým spojením funkčnosti, elegantního vzhledu a z vašeho televizního koutku vytvoří reprezentativní místo. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto TV komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton, šířka 190 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto TV komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton, šířka 190 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz