Sale!

Sconto TV komoda CIRCLE LINE dub/grafit

7,999 

Našli jsme Sconto TV komoda CIRCLE LINE dub/grafit ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 11299.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 21544d0cc18e Kategorie:

Popis

TV komoda CIRCLE LINE vyladí vaši domácnost v moderním stylu. Za to může spojení jednoduchých linií, matných barev a přírodního nádechu dekoru dubu. Komoda tak bude v obývacím pokoji jasnou dominantou. Horní plocha o šířce 200 cm ideálně poslouží pro samotnou televizi. Níže se nacházejí dvě otevřené přihrádky s otvory pro kabeláž. Zde najdou místo příslušné TV příslušenství. Celý prostor doplňuje menší zásuvka, umístěná na levé straně. Opačnou stranu tvoří dvířka otočného typu s jednou vloženou policí. Nejvíce úložného prostoru obsahují dvě dolní zásuvky. Všechny zásuvky jsou vybaveny systémem SOFT CLOSE, který zajišťuje jejich tiché dovírání. Manipulaci usnadňují kovové úchytky v matném provedení. Čtyři nožky s plastovými kluzáky dopřávají podlaze větší ochranu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto TV komoda CIRCLE LINE dub/grafit - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto TV komoda CIRCLE LINE dub/grafit - nábytek SCONTO nábytek.cz