Sale!

Sconto TV komoda FERNANDO T18 aurum světlá/bílá vysoký lesk

6,299 

Našli jsme Sconto TV komoda FERNANDO T18 aurum světlá/bílá vysoký lesk ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 7199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: a614a8f7ffa9 Kategorie:

Popis

TV komoda FERNANDO T18 poskytne zázemí pro multimediální zařízení i dodatečný úložný prostor. Korpus skříňky je vyrobený z laminovaného dřevěného materiálu a laděn do jemného dekoru dřeva. Přední část je pak z kvalitních MDF desek. TV Komoda vám zajistí dokonalý výhled na televizi a dopřeje vám nerušeně sledovat váš oblíbený pořad. V zadní části otevřené poličky je **praktický otvor**, kde snadno **ukryjete směsici kabelů**. V zásuvkách můžete vkusně uschovat všechna ta DVD, odložené knihy nebo fotoalba. TV komoda FERNANDO T18 je zdařilým spojením funkčnosti a moderního vzhledu a z vašeho televizního koutku vytvoří příjemné místo. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto TV komoda FERNANDO T18 aurum světlá/bílá vysoký lesk - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto TV komoda FERNANDO T18 aurum světlá/bílá vysoký lesk - nábytek SCONTO nábytek.cz