Sale!

Sconto TV komoda GERMAN dub stirling, šířka 200 cm

6,499 

Našli jsme Sconto TV komoda GERMAN dub stirling, šířka 200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 8299.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 77b819ba2cd7 Kategorie:

Popis

Elegantní TV komoda GERMAN nechává vyniknout výrazné kresbě dřeva. Orámování připomíná klasický dřevěný nábytek a díky němu působí TV stolek masivním dojmem. Tento kousek je určen pro širokoúhlé televize a zároveň poskytuje i odkládací místo pro další elektrotechniku a DVD, odložené knihy nebo fotoalba. Součástí stolku je také integrované, decentní LED osvětlení, které vytváří útulnou atmosféru. V zadní části jsou praktické otvory, kde snadno ukryjete směsici kabelů. TV komoda GERMAN se bude vyjímat ve stylovém, moderním interiéru a spolu s dalšími prvky stejnojmenné kolekce vytvoříte příjemný televizní kout. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto TV komoda GERMAN dub stirling, šířka 200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto TV komoda GERMAN dub stirling, šířka 200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz