Sale!

Sconto TV komoda HOYVIK dub sonoma/bílá, šířka 201 cm

6,799 

Našli jsme Sconto TV komoda HOYVIK dub sonoma/bílá, šířka 201 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 9199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: fdd4339b44ce Kategorie:

Popis

**TV komoda** HOYVIK nabízí dostatek úložného prostoru pro multimediální zařízení, odložení osobních věcí a vystavení vašich dekorací. **Kombinace neutrální bílé a dekoru dřeva s výraznou kresbou** působí elegantně a čistě a bude slušet modernímu interiéru. Různorodý odkládací prostor se postará o dokonalý přehled. **Do třech zásuvek** a **prostorem za dvířky** si můžete odložit drobnosti a doplňky, které budete mít vždy po ruce. V otevřené přihrádce se budou vyjímat vaše multimediální zařízení, ale i dekorace či květiny, které celou místnost příjemně zútulní. TV komodu HOYVIK můžete využít samostatně nebo volně kombinovat s dalšími prvky stejnojmenné kolekce a vytvořit tak reprezentativní vzhled. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto TV komoda HOYVIK dub sonoma/bílá, šířka 201 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto TV komoda HOYVIK dub sonoma/bílá, šířka 201 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz